7/24 Acil Çilingir Hattı: 0533 468 0555

İNCEK ÇİLİNGİR

İncek’te Kapıda Kalmalara Son!

Ankara’nın hızla gelişen yerlerinden biri olan İncek çok sayıda konutu içinde barındıran bir nokta haline geldi. Zaman içinde gerçekleşen bu değişim sırasında oldukça lüks konutların yanı sıra farklı şekillerde inşa edilmiş pek çok konutta İncek’teki yerini aldı. İncek çilingir firması olarak bizlerin İncek ve çevresinde vermekte olduğumuz hizmetler sayesinde farklı kilit sistemleriyle karşılaşarak bu kilit sistemleri konusunda kendimizi geliştirmemiz de mümkün hale geldi. Bu sayede artık çeşitli sorunlarla karşılaşan siz müşterilerimiz için her türlü çilingir, kapı açma, anahtar yedekleme ve kopyalama gibi hizmetleri İncekte çilingir aradığınızda sizlere sunabiliyoruz. Böylece anahtarınızı unuttuğunuz ya da kaybettiğiniz zamanlarda kapıda kalmanızın da önüne geçiyoruz.


Araçların Kapısı Açılmadığında Bize Ulaşın!

İncek hane sayılarının fazla olmasıyla doğru orantılı olarak araç yoğunluğunun da fazla olduğu yerlerden biri. Bizler İncek anahtarcı firması olarak sadece konutlarda, ofislerde veya garaj gibi kapalı alanlar için değil aynı zamanda araçlar için de çilingir hizmetlerimizi sunabiliyoruz. İncek oto çilingir adıyla vermekte olduğumuz bu hizmetlerde genellikle aracının anahtarı çalışmayan ve bu sebeple aracını çalıştıramayan sizlere destek oluyoruz. Anahtarların arızalanması, immobilizer sisteminin bozulması, akünün bitmiş olması gibi çeşitli sebeplerle meydana gelebilecek arızaların tamamında sizlere sahip olduğumuz üst düzey teknik ekipmanlarla hizmet verebiliyoruz. 7 gün 24 saat boyunca hiç kesilmeden vermekte olduğumuz bu hizmetlerle hiçbir zaman yolda kalmamanızı da sağlamış oluyoruz.


Değerli Eşyalarınızı Koruduğunuz Kasalar için Güvenilir Firma

Çilingir hizmetlerine ihtiyaç duyulan bir başka nokta olan çelik kasalarda da sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde ihtiyacınız olan hizmetleri sizlerle buluşturabiliyoruz. İncek oto anahtarcı firması olarak bizler otomobillerin kapalı kaldığı durumlarda nasıl kilitleri açarak sizlere araçları tekrar kullanılabilir hale getirdiğimiz gibi ofiste, evinizde veya araçlarınızın içinde bulunan kasalarda da hizmet verebiliyoruz. Farklı kilit sistemlerine sahip çok sayıda farklı kasa için profesyonel olarak hizmet veren ekibimiz sayesinde profesyonel bir şekilde destek alabiliyorsunuz. Antep, Masis veya Kale Kasa gibi çok farklı türdeki kasalarınızın tamamında firmamızın hizmetlerinden destek alabilirsiniz.