7/24 Acil Çilingir Hattı: 0533 468 0555

KUZEY YILDIZI ÇİLİNGİR

İşlemeyen kapı, kasa, oto, masa ve dolap gibi eşyaların kilitlerini açma işlemini yapan kişiye çilingir denilmektedir. Aynı zamanda anahtar numunesine göre anahtar, kilit montajı, kilit bakım ve onarım işlerini yapar.

İyice bakıldığı taktirde çilingirin aslında ne kadar önemli olduğunun farkına varmak kısa sürmeyecektir. Özellikle insanların zor zamanlarında, takvim ve saat her neyi gösterirse göstersin sürekli hizmet vermekte olan bir çilingir; gerçek anlamda hayat kurtarır.

Çilingir hususu bu kadar önemli iken insanların dikkatli bir şekilde çilingir seçiminde bulunması gerekmektedir. Aksi halde istenmedik sonuçlar ile karşı karşıya kalınabilir, sorun çözülmeyebilir ve üstelik çözülmemesi ile kalmayıp daha büyük sorunları da beraberinde getirebilir. İşinin ehli olan bir çilingir ile anlaşmalı, yardım talebinde bulunmalısınız.

Ankara Çilingir olarak yavana atılmayacak derecede uzun bir zaman diliminde – 20 yıl – firma olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tecrübe dolu geçmişimiz sayesinde kaliteli işler çıkarmaya devam ediyor, müşteri memnuniyetini kazanmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Özellikle de Ankara Çilingir olarak bünyemizde deneyimli olan personelleri barındırmaktayız. Bu sayede daha kusursuz, daha kayda değer çalışmalara ulaşmaktayız. 20 yıla birçok başarıyı sığdırdık. Bu başarılar karşılığında çok güzel geri dönütler aldık. İnsanların zor zamanlarında yanında olmaya özen gösterdik. En çıkmaz anları açıklığa kavuşturduk. Bu güzelliklere vesile olan en büyük şey kesinlikle hizmet aşkıdır. Hizmet aşkı sayesinde bizler daha güzel işlere imza atmaya, açılmadık kapı bırakmamaya devam edeceğiz.

Çilingirliğin en önemli noktası sürekliliktir. Ankara Çilingir olarak 7/ 24 Ankara’nın istisnasız her bölgesine çilingir, oto çilingir, anahtar, oto anahtar ve malzeme temini yapmaktayız. Kalitenin şartlılık gösterdiği bu noktada hem kaliteli hizmet hem de müşteri memnuniyeti için Ankara Çilingir’den yana tercihinizi yapmalısınız. Malzeme yelpazemizin genişliği hususu da tercihinizi bizden yana kullanmanıza bir dayanak olmaktadır.

En iyi şekilde hizmet almaya talipseniz ve mükemmellikten yana iseniz bize 0533 468 0555 hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bu arama neticesinde en kısa sürede ihtiyacınızı karşılıyor olacağımızdan kuşkunuz olmasın.